Jak zamawiać


ETAP I

Aby dokonać zamówienia na naszej stronie należy zarejestrować się w sklepie. Po rejestracji zostanie wysłany na państwa mail link aktywacyjny, który należy potwierdzić.


ETAP II

Dokonaj wyboru produktu.
Pobierz FORMULARZ (kliknij aby pobrać formularz) a następnie uzupełnij wszystkie szczegółowe informacje dotyczące zamówienia m.in.:

  • Personalizacja: Imiona i Nazwiska narzeczonych, adres uroczystości ślubnej, adres przyjęcia weselnego, osoby i numery telefonów kontaktowe do potwierdzenia przybycia, imiona i nazwiska gości: Imiona i nazwiska należy poprawnie odmienić jeżeli tekst zaproszenia tego wymaga,
  • Tekst zaproszenia,
  • Cytat,
  • Rodzaj czcionki.

W sklepie znajdują się przykładowe teksty zaproszeń, wierszyków, sentencji. W przypadku nie wybrania tekstu przykładowego proszę o podanie własnego tekstu.


ETAP III

Po dokonaniu zamówienia, wypełnieniu FORMULARZA i wysłanie go na adres sklep@frezkul.pl,  przygotowuje projekt według przesłanych przez Państwa wytycznych i wysyłam go na e-maila w celu akceptacji.
Projekt do akceptacji: Po dokładnym sprawdzeniu projektu proszę o przesłanie informacji o jego poprawności. Wszelkie zmiany w projekcie można dokonać do momentu wysłania akceptacji.
Akceptację projektu proszę dokonać drogą mailową na adres sklep@frezkul.pl

WAŻNE: Po akceptacji przez Państwa projektu następuje realizacja zamówienia i ewentualne błędy w tekście nie będą rozpatrywane.

O realizacja projektu decyduje: kolejności zamówień, data zaksięgowania wpłaty, data akceptacji.

Czas realizacji:

  • około 4 pełnych dni roboczych na zrobienie projektu,
  • około 10 pełnych dni roboczych na realizację.