Zaproszenia na chrzest 

Zaproszenia na chrzest

Maleńkie dziecko niesione do kościoła, by oficjalnie włączyć je do wspólnoty wiernych – dla wielu z nas chrzest to wyjątkowo radosna okazja do spotkań w gronie najbliższych. W jaki sposób właściwie zapowiedzieć nadejście tej chwili? Polecamy eleganckie i wyjątkowo estetyczne zaproszenia. Chrzest Twojego dziecka zyska dzięki nim finezyjną oprawę.

Zaproszenia na chrzciny – klasyczne, nowoczesne, z pomysłem

O ich formie decydują zazwyczaj rodzice, jednak stylistyka na ogół silnie nawiązuje do dziecięcej niewinności oraz urokliwego piękna małego człowieka. Dlatego też wszystkie oferowane przez nas karty tego typu utrzymane są w stonowanej, pastelowej kolorystyce. Część zaproszeń na chrzest jest zróżnicowana ze względu na płeć dziecka; część zaś posiada uniwersalny charakter. Różnorodne kształty, formaty oraz zdobienia powodują, że z łatwością można u nas wypatrzeć coś dla siebie. Przewidujemy też możliwość stworzenia autorskich modeli – zgodnie ze wskazówkami Klientów. Jesteśmy otwarci na ich wizje i dokładamy wszelkich starań, by zrealizować je w 100%.

Biel i écru to kolory najczęściej wybierane w przypadku tego rodzaju zaproszeń. Mogą one jednak zostać wzbogacone dodatkowymi warstwami o bardziej zróżnicowanych barwach. Stale monitorujemy trendy rynkowe i na bieżąco odpowiadamy na ich zmienny charakter. Dlatego też możesz mieć pewność, że kupując zaproszenia u nas, dokonujesz modnego wyboru.

Proponujemy zaproszenia w pełni personalizowane lub w wersji do wypełnienia odręcznego – by Twoi goście mogli poczuć się wyjątkowo docenieni – wybór opcji należy do Ciebie.

Ku pamięci, ku radości

Jakie zaproszenie na chrzest zapadnie gościom w pamięć? Może warto postawić na mniej typowe ozdoby np. pióra lub perły bądź wycinane, przestrzenne elementy, które będą wyrazistym elementem dekoracyjnym. Poczuj się wyjątkowo, wręczając zaproszenie na chrzest, które wywrze na gościach wrażenie swoją nieszablonowością.

Tylko u nas zyskujesz wysokiej jakości produkt, dopasowany ściśle do Twoich potrzeb w tak atrakcyjnej cenie. Sprawdź ofertę i przekonaj się, które z naszych zaproszeń na chrzest będzie pasowało do Twojej uroczystości.