Zaproszenia na komunię 

Zaproszenia na komunię

Uroczysty dzień I Komunii Świętej to wyjątkowo podniosła i pełna pozytywnych wrażeń chwila, której warto zapewnić właściwe tło. Ważny jest nie tylko strój i duchowe przygotowanie, ale także zgromadzenie wokół dziecka jego najbliższych, którzy będą cieszyć się tą chwilą razem z nim.

Zaproszenie rodziny i przyjaciół na komunię jest jednym z pierwszych, dużych wydarzeń tego typu, w życiu naszej pociechy. Rodzice i dzieci chcieliby, aby miało ono wyjątkowo uroczysty charakter. Z pewnością podkreślą go nasze zaproszenia komunijne, które cechuje wyjątkowa estetyka i jakość.

Zaproszenia na Komunię – uciecha dla oczu i serc

Proponujemy karty o zróżnicowanym kształcie i kolorze – zdobione tematycznie lub ornamentyką geometryczną o wymyślnych wycięciach. Ponadto, dla miłośników minimalistycznych form, przygotowaliśmy modele, których główną ozdobą jest fakturowany papier o najwyższych parametrach; wśród naszych propozycji są też wyjątkowe zaproszenia komunijne ze zdjęciem.

Wzory naszych prac są na tyle zróżnicowane, że każdy znajdzie pośród nich coś, co idealnie będzie realizowało jego wizję.

 Opieramy się na klasycznych symbolach – atrybutach sakramentu komunii. A może masz pomysł na własne zaproszenie, w Twojej głowie powstał wymarzony lub bardzo zindywidualizowany projekt? Znakomicie – pomożemy Ci w jego urzeczywistnieniu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i wymagania Klientów, by realizować wizje zaproszeń, dzięki którym te uroczyste chwile będą posiadały w pełni satysfakcjonującą oprawę.

Eleganckie zaproszenia: I komunia w doskonałej oprawie  

Nasze zaproszenia komunijne wykonane zostały z najwyższej jakości papieru, zdobienia są trwałe – nie ulegną uszkodzeniu, jeśli zaproszenie trzeba będzie wysłać. Odpowiadamy na aktualne trendy w branży cardmakingu i wprowadzamy wszelkie nowinki, łącząc klasykę z nowoczesnością. Cały czas utrzymujemy najwyższą jakość wykonania, by wręczanie naszych zaproszeń stanowiło przyjemność i powód do dumy.

Oferujemy także możliwość pełnej personalizacji treści kart, zarówno w wersji całościowo drukowanej, jak i częściowo przeznaczonej do odręcznego wypisania. Zadowolenie naszych Klientów jest kwestią priorytetową.

Już nie musisz szukać dalej – nasze zaproszenia komunijne zachwycą Ciebie, Twoją pociechę i Waszych gości.