Pudełeczka 

Wesele to bardzo radosna okazja. Całe otoczenie państwa młodych świętuje razem z nimi wyjątkowy moment w ich życiu. Przyjęcie weselne przygotowuje się miesiącami, z niebywałą starannością, czasem w nerwach. Aby zapewnić wyśmienitą oprawę warto pomyśleć o praktycznych dodatkach, takich jak pudełeczka dla gości weselnychpudełka na ciasto i pudełko na koperty. Te bardzo efektowne rozwiązania wyglądające pięknie na zdjęciach, są ponadto niezwykle praktyczne.

Coś specjalnego dla wyjątkowych gości

Młodzi otrzymują upominki na nową drogę życia. Coraz częściej, aby odwdzięczyć się za okazane dobro i wsparcie, nowożeńcy przygotowują specjalne podziękowania: pudełeczka dla gości weselnych zawierające urocze drobiazgi, np. cukrowe migdały To piękny gest w stronę zaproszonych i niebanalna pamiątka. W naszej ofercie znajdziesz szereg modnych i sprawdzonych rozwiązań zamkniętych w eleganckich paczuszkach.  

Słodki upominek

Jak wywołać na twarzy naszych gości weselnych uśmiech po całonocnej wyczerpującej zabawie? Wręczając im na odchodnym pyszne ciasto weselne w pięknym pudełku! Pudełka na ciasto z naszej oferty są eleganckie i wytrzymałe, sprawdzają się zarówno do zapakowania ciast kruchych, jak i kremowych. Są dopełnieniem spójnej koncepcji dekoracyjnej, a ich nieprzeciętna estetyka zadowoli nawet najbardziej wymagającą pannę młodą.

W dobrym guście

Kolejnym drobiazgiem, który wbrew pozorom ma kolosalny wpływ na estetykę całego wesela jest pudełko na koperty. Świadkowa już nie musi wstydliwie chować za siebie papierowej torby, która towarzyszy jej podczas składania życzeń młodej parze. Piękne pudełko na upominki wręczane nowożeńcom to prawdziwy must have nowoczesnych i eleganckich wesel.

W naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś, co przypadnie Ci do gustu. A kiedy już wybierzesz, spersonalizujemy pudełko tak, by spełniało Twoje wymagania, pasowało do zaproszeń, winietek i zawieszek.

Nasze dodatki wesele uświetnią Twoją uroczystość.