Zaproszenia na studniówkę 

Okoliczności, w których chcemy świętować z przyjaciółmi są niezliczone. Niektóre z nich są jednak wyjątkowe, bo zdarzają się raz w życiu. Bal studniówkowy to właśnie taka niezwykła chwila w życiu każdego maturzysty. Studniówki, czyli bale przedmaturalne, odbywają się około trzy miesiące – przysłowiowe 100 dni – przed datą egzaminu maturalnego. Wszyscy je wspominamy z sentymentem. Warto zadbać o wyjątkową oprawę tego wydarzenia i zakupić jedyne w swoim rodzaju zaproszenia, które nie przepadną w zakamarkach pamięci.

Wybieramy zaproszenia studniówkowe, bo... za rok matura

Zaproszenia na studniówkę można wręczyć partnerce lub partnerowi, uhonorować grono pedagogiczne, rodziców i duchownych.  To bardzo elegancki sposób na pokazanie drugiej osobie, że jej obecność w tak wyjątkowym dniu jest bardzo ważna. Będzie ono też piękną pamiątką tych beztroskich chwil przed maturą. A dla nauczycieli stanie się wspaniałym wspomnieniem po wyjątkowym roczniku.

Specjalnych gości można wyróżnić pięknymi, ręcznie robionymi zaproszeniami na studniówkę. Chętnie pomożemy dobrać odpowiednią kolorystykę i papier oraz pasującą kopertę, która uzupełni karnet. W każdej chwili możemy uwzględnić Twoje indywidualne preferencje i życzenia tak, by model, który wybierzesz stał się unikalny.

W naszej ofercie dostępne są również zaproszenia studniówkowe z szablonu. To najlepsze rozwiązanie, gdy na wręczanie kart inwitacyjnych tego samego typu decyduje się większe grono uczniów.

Wyjątkowe 100 dni

Zaproszenia studniówkowe wykonujemy starannie i z dużą dokładnością. Najwyższej jakości materiały i surowce użyte do stworzenia karty inwitacyjnej gwarantują nieskazitelny efekt końcowy. Obojętnie czy wybierzesz eleganckie zaproszenie, czy też zdecydujesz się na wzór bardziej na luzie lub z nutką ekstrawagancji – zapewniamy, że zawsze będziesz zadowolony z efektu finalnego.

Twoje zadanie to dobrze bawić się na studniówce – gości zaproszą nasze karty inwitacyjne.