Zaproszenia na 18 urodziny 

Osiemnaste urodziny to przełomowe wydarzenie w życiu każdego nastolatka. Tradycyjnie obchodzi się je hucznie w gronie przyjaciół i znajomych. Każdy młody człowiek pragnie, aby jego impreza była niezapomniana i jak najatrakcyjniejsza dla gości. Przygotowania warto rozpocząć od samego początku. Czy można sobie bowiem wyobrazić imprezę bez wystrzałowych zaproszeń na 18 urodziny? We Frezkul przygotowaliśmy coś specjalnie na tę okazję.

Zaproszenia na 18 urodziny… i na kolorowe pożegnanie dzieciństwa

Osiemnastka to ten ostatni raz, kiedy można być dzieckiem. Solenizant i goście powinni mieć chęci do zabawy już na sam widok wręczonego im karnetu. W naszej ofercie znajdziesz takie właśnie kolorowe i atrakcyjne zaproszenia urodzinowe. Wesołe atrybuty typowe dla tego typu imprez goszczą na wszystkich naszych kartach inwitacyjnych. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie i swoich gości. Coś, co wprawi Was w szampański nastrój i zachęci do szaleństw.

A jeżeli masz szczególne wymagania, własne pomysły lub artystyczną duszę – stworzymy dla Ciebie wyjątkowe zaproszenie na 18 urodziny według Twojego projektu i wskazówek.

Elegancki krok w dorosłość

18-ste urodziny są też okazją do spotkań w rodzinnym gronie – na uroczystych obiadach i wytwornych kolacjach. Takie wzniosłe momenty warto zapowiedzieć stosownymi kartami inwitacyjnymi. Nie ma nic milszego niż zawiadomienie seniora rodu o planowanym przyjęciu z okazji wkroczenia jego wnuka w pełnoletniość.

W naszym sklepie przygotowaliśmy szeroka ofertę zaproszeń urodzinowych na każdą okoliczność – na osiemnastki, trzydziestki, czterdziestki i wszystkie inne rocznice przyjścia na świat.

Świętuj urodziny co roku z zaproszeniami Frezkul.