Zaproszenia urodzinowe dla dzieci 

Dni mijają, a z tygodni i miesięcy robi się rocznica. Pierwsze, uroczyste urodziny. Tę okazję warto uczcić w sposób wyjątkowy. Wiele rodzin chce urodziny dziecka, pierwsze, a później kolejne, obchodzić w rodzinnym gronie lub też z bliskimi przyjaciółmi. Aby zechcieli przybyć w tym szczególnym dniu, wręcza się im specjalnie przygotowane zaproszenia na urodziny dziecka. Można skorzystać z wypróbowanych wzorów szablonowych lub pokusić się o spersonalizowane zaproszenie – na przykład ze zdjęciem małego solenizanta. Ponadto, papierowe, tradycyjne zaproszenie przez wiele lat będzie oryginalną pamiątką tego niepowtarzalnego wydarzenia.

Zaproszenia na urodziny dziecka niezależnie od wieku

Przygotowując przyjęcie dla dzieci starszych, możemy stworzyć projekt zaproszenia wspólnie z naszą pociechą. Zaproszenia urodzinowe dla dzieci powinny być wesołe i kolorowe, tak aby podobały się zaproszonym rówieśnikom. Tutaj można iść na kompromis z elegancją, bo uśmiech dziecka i radość z własnego święta jest najważniejsza.

Niekiedy obchodzone rocznice urodzin są szczególnie wyjątkowe – pierwsze, piąte, dziesiąte, piętnaste, osiemnaste – i rodzice decydują się na specjalną oprawę przyjęcia. W tej sytuacji zaproszenia powinny współgrać z całą koncepcją imprezy. Gramatura i faktura papieru, tłoczenia, kolor i styl czcionek oraz dodatki takie jak pasujące kolorystycznie koperty – z ich pomocą można stworzyć niepowtarzalne i piękne projekty. A w naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz – także kotyliony i winietki.

Wspomnień czar zaklęty w zaproszeniach na urodziny dla dzieci

Wybierając karnety zaproszeniowe na imprezy dla najmłodszych, możemy być pewni, że zapewniamy naszemu maluchowi piękne wspomnienia  z dzieciństwa na całe życie. Możemy nawet stworzyć małą pamiątkową kolekcję, co roku dokładając jedną kartę oraz listę ówczesnych przyjaciół zaproszonych na bal. A co najważniejsze, nic nas nie ogranicza – co roku, można wypróbować zupełnie inne zaproszenie! W naszej ofercie masz ogromny wybór kolorów, kształtów zdobień i tłoczeń.

Z naszymi zaproszeniami każde urodziny będą wyjątkowe.