Zaproszenia na urodziny 

Urodziny to wyjątkowy dzień w roku dla każdego z nas. Jesteśmy starsi, mądrzejsi, mamy więcej doświadczeń, więcej wspomnień, ciągle jednak lubimy się bawić w gronie bliskich. Organizując imprezę urodzinową, nie możemy zapomnieć o najważniejszym – zaproszeniu gości w sposób, który sprawi, że o naszych urodzinach będą pamiętać cały rok – aż do otrzymania kolejnego zaproszenia. Bo dzięki zaproszeniom od Frezkul co roku zapraszać możesz w inny sposób.  

Piękne zaproszenia urodzinowe

Karta inwitacyjna zapowiada całą imprezę, prezentuje jej charakter, zamysł świętowania. Dzięki nim dyskretnie uprzedzisz sowich gości, że impreza będzie formalna lub że czeka ich szaleństwo do białego rana, sprawisz przyjemność dziadkom lub zaskoczysz znajomych. To też piękna pamiątka świetnie spędzonego czasu, miłych chwil i troski bliskich.

Nasze zaproszenia urodzinowe wykonujemy zawsze zmyślą o konkretnym solenizancie. Wszystkie dostosowujemy do potrzeb zamawiającego, pomagamy również w doborze dodatków i stylowych kopert. Zaproszenia na urodziny z naszego sklepu są bardzo spójne: cały projekt jest przemyślany tak, by efekt końcowy zachwycił i zapraszającego, i zaproszonego. Z nami możesz wybierać nie tylko kolor i wykończenie, ale również kształt – również niestandardowy, choćby okrągły.

Szeroki wybór zaproszeń na urodziny

Przed wyborem karnetu zaproszeniowego na urodziny warto przemyśleć dwie kwestie. Zastanówmy się: kto jest solenizantem oraz do kogo zaproszenie kierujemy. Z pewnością, zaproszenia na dziecięce kinderbale pozwalają na dużą swobodę: powinny być kolorowe i atrakcyjne, tak aby mali goście nie mogli doczekać się świętowania i wspólnej zabawy razem z małym solenizantem. Zaproszenia na eleganckie jubileusze powinna z kolei cechować  subtelna elegancja.

Na to wszystko jesteśmy we Frezkul przygotowani. Wybór zaproszeń w naszym sklepie jest tak szeroki i różnorodny, że z pewnością wybierzesz coś, co będzie odpowiadało Twojemu gustowi.

Zaproszenie na urodziny może być zapowiedzią wspaniałej przygody, a my chcemy być jej częścią.