Zaproszenia na jubileusz 

Jubileusz to ważna rocznica, najczęściej okrągła. Dla jej uczczenia organizuje się wspaniałe uroczystości ze wyborną oprawą. Można świętować rocznicę ślubu, działalności zawodowej lub po prostu okrągłą rocznicę urodzin. Okazji do świętowania niecodziennych wydarzeń jest mnóstwo. Organizując imprezę jubileuszową, pamiętajmy o szczegółach – pierwszym z nich są eleganckie zaproszenia, które uhonorują jubilata i jego gości.

Wyjątkowość to sztandarowa cecha naszych zaproszeń jubileuszowych

W zależności od rangi i rodzaju świętowanego wydarzenia powinniśmy wybrać odpowiednie zaproszenie. W karnecie tego typu, oprócz tradycyjnych informacji na temat miejsca, czasu i terminu rozpoczęcia imprezy, warto umieścić elementy nawiązujące do tematyki uroczystości. Spersonalizowane zaproszenie jubileuszowe ze zdjęciem, ulubionym cytatem lub aforyzmem będzie wyglądało niezwykle oryginalnie. Nasze zaproszenia cechują się wyjątkową starannością wykonania i dużą dbałością o szczegóły. Dzięki temu efekt finalny zachwyci każdego – nawet najbardziej wymagającego jubilata.

Zawsze dopracowane zaproszenia na jubileusz

Na nieformalne spotkania proponujemy zaproszenia jubileuszowe ręcznie robione – będą niespotykane i jedyne w swoim rodzaju. Na jubileusze obchodzone w oficjalnym, najczęściej większym (np. zawodowym) gronie zaprosimy kartami przygotowanymi z szablonów – ich minimalistyczna stylistyka nie przytłoczy powagi uroczystości.  

Dzięki kompleksowej obsłudze pomożemy w doborze odpowiedniego projektu i wszystkich jego elementów tak, aby połączyć dobry smak z nowoczesnością, a może nawet nutką ekstrawagancji. Dobierzemy też odpowiednie koperty, tworzące z zaproszeniem spójną całość.

Twoim zadaniem jest tylko znaleźć powód do świętowania, a we Frezkul zamienimy go w magiczne chwile!