Zaproszenia tłoczone 

Dzieląc z bliskimi – rodziną, przyjaciółmi, znajomymi – wyjątkowe chwile naszego życia, zapraszając ich do wspólnego świętowania, pokazujemy, że są dla nas bardzo ważni. Warto zadbać, aby karnet inwitacyjny, który wręczymy naszym gościom, cechował się doskonałą jakością i był niepowtarzalny – to inwestycja w piękne wspomnienia na lata. Doskonale sprawdzą się tu zaproszenia z ozdobnymi tłoczeniami.

Zaproszenia tłoczone – elegancja i nowoczesność

Modny design i wysoka jakość wykonania tworzą wspaniały efekt. Przygotowywane przez nas zaproszenia tłoczone są po prostu piękne. Na wysokiej jakości papierze o odpowiedniej gramaturze, z dużą dokładnością tłoczony jest wzór nawiązujący stylistyką do świętowanej okazji – najczęściej są to dobrane symbolicznie kwiatowe ornamenty. Wypukłe i wklęsłe części wzoru tworzą urokliwe światłocienie, w zależności od kąta padania promieni słonecznych lub światła świec. Za każdym razem, kiedy spojrzysz na tego typu zaproszenia, wydadzą Ci się inne.  

Doskonałość i wyrazistość

Tłoczony papier sam w sobie jest bardzo dekoracyjny. Jeśli jednak masz ochotę na karnet zaproszeniowy w barokowym stylu, to dobrze trafiłeś – personalizujemy nasze zaproszenia zgodnie z gustem odbiorców. W połączeniu z dodatkami: fantazyjną czcionką, stylową tasiemką, koronką lub wycięciami powstają prawdziwe małe dzieła sztuki. Są wspaniałą pamiątką, którą można zachować z dumą w rodzinnym albumie.

Ponieważ estetykę zaproszeń tłoczonych podkreśla odpowiednia oprawa, pomożemy również w doborze dodatków. Właściwie skomponowanie z kolorem koperty potrafi wydobyć dodatkowe walory karty inwitacyjnej.  

Zrobimy wszystko, aby zaproszenia odpowiadające Twojemu poczuciu estetyki powstały właśnie u nas.