Zaproszenia ręcznie robione 

Jeśli zależy Ci na tym, by zapraszać swoich gości w sposób efektowny i godny zapamiętania, zachęcamy do sięgnięcia po zaproszenia ręcznie robione – idealnie dopasowane do okazji oraz do Twoich upodobań estetycznych. Dzięki nim poinformujesz zaproszonych o terminie, godzinie i miejscu spotkania, a informacje te podane będą w bardzo elegancki sposób.

Handmade, czyli ręcznie robione

Zaproszenia ręcznie robione są szczególnym rodzajem kart inwitacyjnych. Każde z nich jest tworzone w oparciu o autorski projekt, dlatego są one niepowtarzalne. Zaproszenia handmade, które tworzymy we Frezkul, wykonane są z niezwykłą starannością i dbałością o detale, z najwyższej jakości surowców i najpiękniejszych dodatków. Piękno tkwi w szczegółach, więc nie ma mowy o najdrobniejszych choćby niedociągnięciach.

Zaproszenia tworzone z myślą o Tobie

Zaproszenia handmade to wspaniała okazja aby wyrazić własne emocje towarzyszące świętowanemu wydarzeniu. Poprzez odpowiednią kolorystykę, fakturę papieru, dobór dodatków jesteśmy w stanie przekazać gościom całą naszą radość i ekscytację z nadchodzącego święta. Udzielą się one z pewnością wszystkim zaproszonym.

Dzięki temu, że karnety zaproszeniowe wykonywane są ręcznie, pozwalają na spersonalizowanie wyglądu i treści oraz dostosowanie do wymagań – na przykład młodej pary lub solenizantów – możemy umieścić ich zdjęcia lub ulubione cytaty; miłośnicy natury dostaną u nas ekologiczne papiery a dzieci – bajecznie kolorowe karty, którymi zachwycą swoich małych przyjaciół. To dla nas ważne, by projekty, które dla Ciebie ręcznie wykonamy, oddawały Twoją osobowość.  

Z nami możesz zdecydować o wszystkim – Twoje zaproszenie jest dla nas tak wyjątkowe, jak dla Ciebie.