Winietki na stół 

Przygotowując się do ważnej – na przykład rodzinnej – uroczystości zwracamy uwagę na każdy szczegół. Niezależnie od tego, czy planujemy wesele, czy obiad z okazji pięćdziesiątych urodzin – wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Z pewnością przygotowane zostaną kwiatowe aranżacje, odpowiednie menu, oprawa muzyczna i eleganckie zaproszenia. Czy to aby na pewno wszystko, co sprawi, ze Twoje przyjęcie będzie niepowtarzalne? Proponujemy jeszcze kilka dodatków, dzięki którym zadasz szyku.

Urok tkwi w szczegółach: dobierz winietki, przywieszki na butelki i kotyliony

Wspaniałe przyjęcie wymaga kompletnej oprawy. Doskonałym uzupełnieniem wszystkich dekoracji i eleganckich zaproszeń są winietki, przywieszki na butelkę oraz kotyliony. Małym nakładem możemy osiągnąć spektakularny efekt. Tego typu dodatki powinny stanowić spójną całość i na przykład nawiązywać do wcześniej wręczonych gościom zaproszeń okolicznościowych. Dzięki temu mamy gwarancję, że całość będzie wyglądała elegancko i kunsztownie. Zaglądając do sklepu Frezkul, masz pewność, że dla stworzymy cały komplet zgodnie z Twoimi wskazówkami.

Piękne i praktyczne winietki… i spółka

Kotyliony, winietki i zawieszki na butelkę wprowadzają pewien ład i są przy tym niezwykle dekoracyjne. Winietki nie tylko pomogą gościom w odnalezieniu właściwego miejsca przy stole; ozdobią też przygotowane dla nich nakrycia stołowe. Podobnie przywieszki umieszczone na butelkach – podkreślą uroczysty charakter imprezy, czyniąc z każdego toastu wydarzenie. Kotyliony to przede wszystkim propozycja na wesela lub imprezy towarzyskie, zachęcająca do wspólnej zabawy i sprzyjająca nawiązywaniu nowych znajomości.

W naszej ofercie znajdziesz te wszystkie elementy dekoracyjne – możesz je wybrać razem z zaproszeniami lub osobno jako uzupełnienie wystroju sali, w której odbywa się Twoja impreza.

Wszystkie powstające w naszej pracowni winietki, kotyliony i przywieszki na butelkę są starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Gwarantuje to świetny wygląd i wysoką funkcjonalność. Zadowoleni goście z pewnością zachowają na pamiątkę przygotowane ozdoby i z uśmiechem na twarzy będą wspominać – co to był za bal!